Yurtiçi Sipariş Süreci ve İade

Yurtiçi Sipariş Süreci

Ödeme Seçenekleri

Yurtiçi alışverişlerinizde ödemelerinizi; Kredi kartınızla, Kapıda ödeme,Havale,Eft seçenekleriyle yapabilirsiniz.

Kredi Kartı

Yurtiçi alışverişlerinde, Kredi Kartı ile Peşin veya Taksitli Alışveriş yapabilirsiniz. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Taksitli alışveriş yapacaksanız banka seçimini yaptıktan sonra taksit adedini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. 'Siparişi Onayla' butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir

 

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme seçeneğinde, kargo şirketi kapıda nakit para tahsilatı yapabilmek için, 5,00 TL kapıda ödeme servis ücreti tahsil etmektedir. Kapıda ödeme servis ücreti ödememek için, güvenli alışveriş sistemimiz üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapmanızı öneririz.

Havale / EFT

Havale ve EFT seçeneğini seçiniz. Göndereceğiniz bankanın hesap numarasını seçiniz ve siparişinizi onaylayınız. Daha sonra internet bankacılığı yada bankanızın çağrı merkezinden belirtilen hesap numarasına ürün ücreti+kargo ücretini Havale yada EFT olarak gönderiniz. Ücreti gönderirken SP numaranızı açıklamaya ekleyiniz.

 

İade Süreci

İade

1.Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

Abiye, tasarım ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verildiği takdirde geri alınabilir.

İade talebiyle Rbl Rebel’e göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafımıza aittir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Uyarınca) eksiksiz doldurularak ve imzalayarak gönderiniz. Aras Kargo (444 25 52) aracılığıyla; kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir.

Ödemenizi Kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Ürün iadelerinde kapıda ödeme ücreti iade edilmemektedir. Bu bedel kargo şirketi tarafından alınmaktadır. 

İade Adresi: RBL REBEL TEKSTİL VE DIŞ TİC.

Şenlikköy Mah.Hürriyet Cad. Villa Çetin No:1/2 Bakırköy/Florya/İstanbul  34153 İstanbul

Ürün Değişimi

Sitemizde yer alan ürünler sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan üzülerek belirtmek isteriz ki değişim yapılamamaktadır. Ürün bedeli geri ödenmektedir.İadelerde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eğer ürününüzü kapıda ödeme ile almışsanız, HESAP SAHİBİNİN AD SOYADI, IBAN NO, BANKA ADI kargo içerisinde bize gönderiniz.

Ürün İade Bedelinin Geri Ödenmesi

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 20 iş günü içerisinde kredi kartınıza ya da vermiş olduğunuz 24 haneli IBAN hesabına yansıtılır.

Bu süre tamamen bankanıza bağlıdır ve www.rblrebel.com'un bankanıza müdahale etme hakkı bulunmamaktadır